Primavera Juventusa nastavila je sa nizanjem uspjeha na Viareggio kupu. Današnje finale protiv Rome bilo je sedmo u poslednjih deset sezona i šesta titula koji stiže u Torino.
Do sada su omladinci Juventusa ovaj trofej osvajali 2003, 2004, 2005, 2009 i 2010 dok su poraženi u finalu 2006. godine ali su to nadoknadili osvajanjem Scudetta. Prethodna dva Viareggio kupa osvojena su 1961. i 1994. godine.
Nakon današnje pobjede, Juventus se izjednačio sa Milanom i Fiorentinom po broju titula. Fiorentina, koja je u polufinalu izbačena od Rome, poslednji put ovaj trofej osvojila je daleke 1992. godine a rosoneri su se poslednji put radovali 2001. godine.
Šampionska ekipa 2012.

Momci su još jednom pokazali da je budućnost pred njima. Zaslužena pobjeda u finalu Viarregio kupa protiv Rome, 2-1. Kako je to izgledalo, pogledajte sami.
Strijelac prvog gola - Beltrame, peta minuta meča




Strijelac drugog gola, koji je osigurao pobjedu bio je Padovan u 22. minuti



Uspjehe naših omladionaca posmatrao je i sveprisutni Marotta

Sve čestitke momcima uz nadu da ih se što više izbori za mjesto u prvom timu Juventusa.



Komentiraj sa Facebook nalogom